Black Sneakers

NEW BALANCE 2002R Protection Pack - Vintage Orange

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 2002R Protection Pack - Vintage Orange, vintage tarzıyla modern teknolojiyi bir araya getirerek harika bir sneaker yaratıyor. Bu ayakkabıyı tercih edenler, üstün konfor ve bacak dayanıklılığına sahip olurken, ayrıca özel bir koruma sayesinde ayakkabılarınızın ömrü uzar. Black Sneakers olarak, kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hızlı kargo hizmetiyle sizlere en iyi alışveriş deneyimini yaşatıyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve kredi kartına özel taksit seçenekleriyle daha kolay ödeme yapabilirsiniz. Üstelik, ücretsiz kargo hizmetinden de faydalanabilirsiniz.
Berkcan Özdemir - 07 Eylül 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Umut Yılmaz - 20 Mart 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Meryem Balcı - 13 Şubat 2022

Hiç düşünmeden Instagram'da bulduğum bu mağazadan alışveriş yaptım ve pişman olmadım. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatları da gerçekten uygun. Siparişim de hızlıca ulaştı. Teşekkürler!

Elif Yıldırım - 19 Mayıs 2023

Müşteri hizmetleri gerçekten harika. Yüksek kaliteli ayakkabılara sahipler ve hızlı kargo seçeneği de sunuyorlar. Bu mağazayı arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim!

Sepet