Black Sneakers

NEW BALANCE 327 ‘Castle RockNatural’

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1399 TL 1608 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
New Balance 327 'Castle Rock/Natural', şık tasarımı ve özel yastıklama sistemiyle akılda kalıcı bir ayakkabıdır. Gri ve bej renklerinin uyumuyla dikkat çeken bu spor ayakkabı, günlük kullanım için de uygundur. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneklerimiz ve ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. New Balance 327 'Castle Rock/Natural' ile rahat ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Gülten Koç - 21 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Ebru Karagöz - 09 Ocak 2023

Bu ayakkabılar harika bir yatırım! Çok rahatlar ve her türlü kombinle uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Cansu Öztürk - 02 Nisan 2023

Bu ayakkabılar tam istediğim gibi çıktı. Hem şık hem de rahatlar. Kargo süreci de çok hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Murat Kaya - 17 Haziran 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Zeynep Kaya - 15 Nisan 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Zehra Kılıç - 13 Eylül 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Keslikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sibel Tuncer - 14 Aralık 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Fikret Güner - 27 Şubat 2022

Instagram'da tesadüfen denk geldiğim bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika. Hem tarzları hem de kaliteleri beni etkiledi. Güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşadım.

Murat Demir - 22 Haziran 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Kargo da hızlıydı ve takip numarası vererek beni bilgilendirdiler. Çok memnun kaldım!

Sepet