Black Sneakers

New Balance 530 Retro

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1686 TL 1743.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 530 Retro, sitemizde satılan siyah spor ayakkabılardan biridir. Tasarımı retro tarzını yansıtırken aynı zamanda modern sportif detaylar da barındırıyor. Özel tasarımı sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Siyah hafif deri üst yüzeyi ve yenilikçi ENCAP yastıklama sistemi ile yorgunluğu en aza indirerek ayakları destekler. New Balance kalitesine sahip bu ürünümüz 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartı ile taksit seçenekleri sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir, bu nedenle aynı gün hızlı kargo yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.
İrem Aydın - 07 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle almalısınız.

İnci Yıldız - 25 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da çok hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Emine Yıldız - 25 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane! Yumuşaklık ve konfor arayan herkese öneriyorum. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almanızı şiddetle tavsiye ederim!

İsmail Yavuz - 02 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmez oldu! Hem güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yasemin Kaya - 28 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten şaşırtıcı derecede güzel ve rahat! Hem tarzımla uyum sağlıyorlar hem de ayaklarıma adeta masaj yapıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayşe Aydın - 14 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Melis Özdemir - 10 Temmuz 2022

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! . Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serkan Öztürk - 08 Ocak 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Esra Yıldız - 20 Ocak 2021

Ayakkabılar çok kaliteli ve rahat. Kargo çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Zehra Yıldırım - 23 Şubat 2022

Harika bir alışveriş deneyimi oldu benim için. Ayakkabılar gerçekten rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmışlar. Kargosu da çok hızlı geldi.

Mehmet Aksoy - 15 Kasım 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler zamanında geldi ve hepsi beklentilerimi karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Fatma Baştürk - 07 Ocak 2021

Ayakkabılar gerçekten harika ve fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de çok iyi bir avantaj.

Aylin Yılmaz - 16 Ocak 2022

Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşadım! Ayakkabılar hızlı bir şekilde geldi ve kaliteleri gerçekten harika, ayrıca müşteri hizmetleri de çok ilgiliydi. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım!

Sepet