Black Sneakers

NEW BALANCE 530 White Black Gold

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1659 TL 1716.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 530 Beyaz/Siyah/Altın renkli sneaker, Black Sneakers'ın New Balance kategorisindeki ürünlerinden biridir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunuyoruz ve ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Bu stil sahip olduğu altın ayrıntılarla göz alıcı bir tasarıma sahip olup, herhangi bir kıyafetle şık bir bileşim yaratır.
Cemil Yıldız - 21 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için bir buluş! Ayaklarımda adeta bir ikinci deri gibi ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Tuncay Köse - 02 Mayıs 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir rahatlama! Hem ayaklarımı şımartıyorlar hem de görünüşümü tamamlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Selim Koca - 27 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da beklediğimden daha hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Esra Kılıç - 26 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almalısınız!

Pınar Özdemir - 02 Haziran 2023

Ayakkabılar sadece harika! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve şıklıkları da bir başka. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Cemal Öztürk - 02 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Onur Özkan - 12 Şubat 2021

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Demir - 22 Ocak 2021

Gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli, kargo da hızlı geldi.

Ferdi Özdemir - 16 Aralık 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten göz alıcı. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Ece Deniz - 09 Ocak 2021

Bu mağazadan ayakkabı almak gerçekten doğru bir tercih oldu. Ürünler orijinal ve fiyatları çok uygun. Siparişim tam zamanında geldi ve hiçbir sorun yaşamadım.

Gizem Dinç - 06 Temmuz 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten şık ve uygun fiyatlı ayakkabılar sunuyor. Favorilerim arasına girdi!

Burak Yıldız - 26 Aralık 2019

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem tarzları hem de kaliteleri beni çok memnun etti. Ayrıca müşteri hizmetleri de son derece ilgiliydi. Tavsiye ediyorum!

Sepet