Black Sneakers

NEW BALANCE 530 White Blue Purple

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1648 TL 1705.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Bu New Balance 530, beyaz, mavi ve mor renklerle tasarlanmış bir ayakkabıdır. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Bu ürün de 12 ay boyunca garantili olmakla birlikte özenle hazırlanmıştır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçenekleri sunuyoruz ve ek olarak ücretsiz kargo hizmeti de sağlıyoruz. Tarz sahibi bir ayakkabı arıyorsanız, New Balance 530'u deneyebilirsiniz.
Mustafa Arslan - 01 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Çok rahatlar ve tarzlarını seviyorum. Kargo da şaşırtıcı bir şekilde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sefa Arslan - 28 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel duruyorlar hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Murat Arslan - 06 Eylül 2021

Harika bir alışveriş deneyimi yaşadım! Ayakkabılarım çok hızlı geldi ve çok rahatlar. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Berkay Başar - 13 Mart 2021

Bu mağaza benim favori alışveriş noktam oldu. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Siparişim zamanında geldi ve çok memnun kaldım. Teşekkürler!

Ayfer Uğur - 11 Temmuz 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar muhteşem! Hem kaliteli hem de fiyatları oldukça uygun. Siparişim hızlı bir şekilde geldi ve çok memnun kaldım.

Hakan Erdoğan - 19 Ağustos 2019

Bu mağazayı keşfetmek benim için gerçek bir şans oldu! Ürünler kaliteli ve fiyatları da uygun. Teşekkürler.

Burak Yıldız - 27 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Uzun süre giyebileceğimden eminim.

Zeynep Şahin - 09 Nisan 2023

Bu mağaza mükemmel! Harika ayakkabılar ve müşteri hizmetleri gerçekten ilgili ve yardımsever. Kesinlikle yeniden buradan alışveriş yapacağım.

Sepet