Black Sneakers

New Balance 550 Burgundy

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 550 Burgundy, Black Sneakers tarafından New Balance kategorisinde sunulan bir ayakkabıdır. Bu ürün, vison ve kırmızı renkleriyle şık ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve aynı gün hızlı kargo hizmetimizle ürünlerin müşterilerimize daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altında olup özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. New Balance 550 Burgundy, spor giyim tarzınıza şık bir dokunuş katmanız için ideal bir seçenektir.
Yusuf Aydoğan - 24 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir keşif! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Elif Yılmaz - 25 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem çok şık duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

İrem Gül - 21 Aralık 2021

Ayakkabılar çok ş ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Bengü Çalışkan - 02 Aralık 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem rahatlar hem de şık duruyorlar.

Nilgün Çetin - 27 Ağustos 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. Sipariş verdiğim ürünler zamanında geldi ve kalitesi beni şaşırttı. Çok memnun kaldım!

Ahmet Yıldız - 28 Haziran 2022

Instagram'da tesadüfen denk geldiğim bu mağaza benim için gerçek bir keşif oldu. Ürünlerin kalitesi ve hizmetleri harika. Herkese tavsiye ederim!

Seyhan Ateş - 05 Ocak 2021

Instagram'dan bulduğum bu mağazada daha önce de alışveriş yapmıştım. Ürünler güvenilir bir şekilde ve hızlıca kapıma teslim edildi. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatlar diğer butiklerden daha uygun, kredi kartıyla taksitli alışveriş de mümkün.

Berk Yavuz - 09 Ekim 2019

Giydiğim en rahat ayakkabılardan biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sepet