Black Sneakers

NEW BALANCE 5740 AU LAIT

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
New Balance 57/40 Au Lait ürünü, modaya uygun ve konforlu bir sneaker tasarımı sunar. Bu sneaker, beyaz ve krem renkleriyle harmanlanmış, şık bir görünüm sunar. Üst kısımında kullanılan deri, süet ve file malzemeler, ayaklarınızın nefes almasını sağlarken, esnek ve konforlu bir kullanım sunar. Ortholite tabanının sunduğu destekle, gün boyu rahatlık hissi yaşamanızı sağlar. Sezonun en popüler modellerinden biri olan New Balance 57/40 Au Lait, iddialı ve şık bir sneaker arayanlar için ideal bir tercih. Black Sneakers olarak, bütün ürünlerimizde olduğu gibi, bu sneaker'ı da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sunuyoruz. Ürünümüze ücretsiz kargo ve 12 ay boyunca garantili bir şekilde sahip olabilirsiniz.
Zeynep Yılmaz - 18 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir seçim oldu. Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Serkan Gültekin - 21 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten muazzam! Ayaklarımda bir masaj etkisi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Ali Arslan - 08 Ağustos 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Seda Yılmaz - 13 Şubat 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Tuğçe Avcı - 07 Eylül 2022

Gerçekten güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşadım. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatları da uygun. Teşekkür ederim!

Tolga Sarı - 09 Eylül 2022

Siparişim hızlıca hazırlandı ve kargo da hızlı geldi. Ürünler de kaliteliydi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Emre Özdemir - 15 Ağustos 2020

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve kargo da hızlıydı. Müşteri hizmetleri de son derece ilgiliydi. Bu mağazadan alışveriş yapmaktan çok memnun kaldım.

Sepet