Black Sneakers

NEW BALANCE 9060 “Black Grey”

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1836 TL 1893.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 9060 "Black Grey" siyah ve gri renklerde harmanlanarak tasarlanmış bir üründür. Bu ürün, Black Sneakers firmamızın New Balance kategorisinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanmakta ve 12 ay boyunca garantilidir. Ayrıca, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunuyoruz. Ücretsiz kargo hizmetimizle de müşterilerimize ek avantajlar sağlıyoruz. Yüksek kalite standartlarına sahip olan bu ürün, spor ve günlük kullanım için idealdir.
Zeliha Yılmaz - 12 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da çok hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Hüseyin Tuncer - 31 Mayıs 2023

Ayakkabılar benim için bir hayat kurtarıcı! Uzun süreli yürüyüşlerde bile ayaklarımı rahat ettiriyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Ali Kocaman - 14 Şubat 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinle tekrar alışveriş yapacağım.

Aylin Özkan - 18 Nisan 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Ali Arslan - 02 Mart 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ece Yıldırım - 03 Nisan 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da hızlı geldi. Teşekkürler!

Kamil Koçak - 14 Ocak 2021

Bu mağaza benim favorim oldu! Ayakkabılar gerçekten muhteşem ve fiyatları da oldukça uygun. Kargo süreci hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Serap Bayraktar - 24 Mart 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. İhtiyacınız olan her şeyi buradan bulabilirsiniz!

Gizem Aydın - 14 Haziran 2022

Bu mağaza gerçekten çok güvenilir ve ürünleri de kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Yusuf Kurt - 04 Mart 2020

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verildi ve ürünler tam istediğim gibi çıktı. Müşteri hizmetleri de oldukça ilgiliydi. Teşekkürler!

Sepet