Black Sneakers

NEW BALANCE 9060 “Brown”

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1811 TL 1868.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 9060 "Kahverengi" ayakkabısı, Black Sneakers firmamızın New Balance kategorisinde satılan başarılı bir üründür. Bu ayakkabı, şık ve modern tasarımı ile hem spor hem de günlük kullanıma uygun olduğu için tercih edilen bir üründür. Ayakkabı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve bütün ayaklara uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı gün hızlı kargo hizmetimiz sayesinde ürünlerimiz müşterilere hızla ulaşmaktadır. Ürünlerimiz, özenle hazırlanmakta ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmeti, müşterilerimize sunduğumuz ekstra seçenekler arasındadır. Siz de bu şık ve rahat ayakkabıyı hemen satın alabilirsiniz.
Hüseyin Şenol - 11 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Zeynep Karadağ - 10 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Kocaman - 09 Haziran 2023

Bu ayakkabıları herkese öneriyorum. Hem şık hem de rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almalısınız!

Hatice Gündoğdu - 08 Nisan 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir zevk! Rahatlıklarına hayranım ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Cemal Kılıç - 05 Haziran 2022

Bu ayakkabıları herkese öneriyorum. Gerçekten çok rahatlar ve tasarımları da harika. Kargo da çok hızlı geldiği için müşteri memnuniyetine önem verdikleri belli.

Caner Özdemir - 07 Şubat 2021

Bu kadar kaliteli ayakkabılara bu fiyata asla hayır diyemezsiniz. Üstelik kargolar hızlı ve sorunsuz geldi.

Ulaş Yalçın - 19 Ocak 2021

Instagram'da tesadüfen denk geldiğim bu mağaza, gerçekten güvenilir. Ayakkabılarımı kısa sürede teslim aldım ve kalitesine hayran kaldım. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Burhan Keskin - 12 Mayıs 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilirlik konusunda beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da diğer butik sitelere göre çok daha uygun. Tavsiye ederim!

Sepet