Black Sneakers

New Balance 9060 Rain Cloud

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1843 TL 1900.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Rain Cloud rengiyle dikkat çeken New Balance 9060, rahat ve sportif ayakkabı sevenler için ideal bir seçenektir. Bu ürün, Black Sneakers firmasının New Balance kategorisinde satılan ve müşterilerin beğenisini kazanan bir ürünüdür. Bizler, müşteri memnuniyetine çok önem veriyor ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerimizin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz, 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına sunduğumuz 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Sportif stilinizi tamamlayacak bu özel New Balance ayakkabıyı hemen sipariş verebilirsiniz!
Ercan Kara - 07 Mart 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Adem Türk - 09 Mayıs 2023

Şu ana kadar giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayağımı sıkmıyorlar ve adeta bir yastık gibi. Kargo da hızlı bir şekilde ulaştı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Merve Şahin - 04 Haziran 2023

Ayakkabılar mükemmel bir seçim! Ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sevgi Özdemir - 22 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir hazine! Hem görünüşleri hem de rahatlıklarıyla beni büyülüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın.

Aylin Aydın - 25 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Aysu Çetin - 23 Mayıs 2021

Ayakkabı alışverişi yapmak için bu mağazayı tercih ettim ve kesinlikle doğru bir tercih olduğunu gördüm. Ürünler harika ve fiyatları oldukça uygun. Teşekkür ederim!

Kadir Bozkurt - 11 Eylül 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kalite hem de fiyat olarak çok başarılılar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Deniz Sevinç - 18 Şubat 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza beni gerçekten etkiledi. Ayakkabılarım tam istediğim gibi ve fiyatları da oldukça makul.

Caner Kaya - 25 Aralık 2020

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika! Kaliteleri çok iyi ve kargo da hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet