Black Sneakers

NEW BALANCE 990 V3 Bodega - Anniversary

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 990 V3 Bodega - Anniversary, New Balance kategorimizde bulunan bir üründür. Bu siyah spor ayakkabı, şık tasarımı ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Biz, Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Aynı gün hızlı kargo hizmetimiz sayesinde, ürünler müşterilerin eline daha hızlı ulaşıyor. Tüm ürünlerimiz 12 aylık garanti altındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Siz de New Balance 990 V3 Bodega - Anniversary'yi güvenle satın alabilirsiniz.
Serkan Gültekin - 05 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem şıklıkları hem de rahatlıklarıyla beni etkilediler. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Esra Çelik - 12 Nisan 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

İsmail Yılmaz - 31 Mart 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir zevk! Rahatlıklarına hayranım ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Hakan Topçu - 12 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için bir vazgeçilmez! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve göz alıcı bir görünüme sahipler. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

İpek Özdemir - 18 Şubat 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Serkan Yıldız - 23 Haziran 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Zehra Duman - 30 Ağustos 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçek çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre olduk uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Göksu Durmaz - 23 Ağustos 2022

Bu mağazada bulunan ürünler gerçekten benzersiz. Farklı tarzlara sahip ayakkabılar bulmak isteyenler için ideal bir seçenek.

Kamil Koçak - 25 Mart 2021

Bu mağaza benim favorim oldu! Ayakkabılar gerçekten muhteşem ve fiyatları da oldukça uygun. Kargo süreci hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sevgi Pınar - 15 Ağustos 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harikaydı. Fiyatları da oldukça uygun, teşekkür ederim.

Tayfur Yılmaz - 01 Temmuz 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek oldu. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da çok uygun. İyi bir alışveriş deneyimi yaşadım!

Eren Yılmaz - 18 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Uzun süre giyebileceğimden eminim.

Hakan Tuncer - 23 Şubat 2023

Ayakkabılar çok şık ve tarzımı tamamlıyor. Ayrıca çok rahatlar.

Sepet