Black Sneakers

NIKE AIR FORCE 1 LOW Coffee

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1398 TL 1607 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
NIKE AIR FORCE 1 LOW Coffee, Air Force kategorisinde yer alan bir üründür. Bu ürün, siyah renkli ve oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve hızlı kargo hizmetimizle ürünlerinizi mümkün olan en kısa sürede elinize ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz, özenle hazırlanarak sizlere sunulmaktadır ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 taksit seçeneği de sunuyoruz ve ayrıca ücretsiz kargo hizmeti de mevcut. NIKE AIR FORCE 1 LOW Coffee, şık tasarımı ve dayanıklı yapısıyla her tarza uyum sağlayacak harika bir seçimdir.
Emine Güneş - 04 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir buluş! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Mustafa Atalay - 18 Ocak 2023

Ayakkabılar mükemmel! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Serkan Öztürk - 06 Mart 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Emreıldırım - 09 Temmuz 2022

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tear alışveriş yapacağım.

Ayşe Korkmaz - 20 Nisan 2023

Bu fiyata bu kalite gerçekten inanılmaz. Black Sneakers'a teşekkür ederim, artık sürekli müşterinizim.

Cemal Tekin - 13 Mayıs 2023

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika! Hem tarzları hem de kaliteleri beni çok etkiledi. Hızlı kargo seçeneği sayesinde siparişim zamanında elime ulaştı.

Sepet