Black Sneakers

NIKE AIR FORCE 1 LOW PRM Jewels White

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1398 TL 1607 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Air Force 1 Low PRM Jewels White, sitemizin Air Force kategorisinde satılan bir üründür. Beyaz renkli ve şık tasarımı, ayakkabının her parçasında yer alan mücevher detayları ile harika bir görünüm sunar. Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz, 12 ay boyunca garanti kapsamındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur.
Zehra Ertürk - 17 Ocak 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel bir yatırım! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Kesinlikle alın!

Selma Arslan - 31 Ocak 2023

Ayakkabılar mükemmel! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Fatma Demir - 17 Nisan 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ayşenur Özkan - 18 Ocak 2023

Ayakkabılar kesinlikle harika! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Tuğba Şen - 28 Ocak 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir nimet! Ayaklarımı rahat ettiriyorlar ve şıklık katıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Cemile Tekin - 13 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat! Hem çok güzel duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sunuyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Berkcan Öztürk - 14 Ağustos 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim.

Dilara Yıldız - 09 Mart 2021

Bu ayakkabıları her gün giyebilirim, o kadar rahatlar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Zeynep Kaya - 19 Mart 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Serkan Özdemir - 06 Ağustos 2021

Harika bir ürün! Ayakkabıların tasarımı, rahatlığı ve dayanıklılığı gerçekten harika. Kargosu da çok hızlı geldi.

Sepet