Black Sneakers

Nike Air Force 1 Luxe Pecan

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1548 TL 1605.82 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Air Force 1 Luxe Pecan, Black Sneakers firmasının Air Force kategorisinde yer alan bir üründür. Bu ürün, şık tasarımı ve kaliteli malzemesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Sitemizde satılan ürünler, müşteri memnuniyetine büyük önem vererek, hızlı kargo yaparak müşterilere ulaştırılmaktadır. Satın aldığınız ürünler 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde, taksit seçenekleri sizleri bekliyor. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimizle sizleri memnun etmek için çalışıyoruz. Siz de şık ve kaliteli bir tercih yapmak isterseniz, Nike Air Force 1 Luxe Pecan'ı tercih edebilirsiniz.
Sevgi Karakuş - 01 Temmuz 2023

Ayakkabılar gerçekten harika bir buluş! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve çok şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Seda Şahin - 23 Eylül 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargı da çok hızlı geldi.

Emre Yıldırım - 22 Şubat 2022

Ürünün kalitesinden ve hizmetten çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Caner Özdemir - 03 Haziran 2022

Ayakkabılar rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Tolga Kç - 24 Kasım 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Meryem Balcı - 09 Mayıs 2022

Hiç düşünmeden Instagram'da bulduğum bu mağazadan alışveriş yaptım ve pişman olmadım. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatları da gerçekten uygun. Siparişim de hızlıca ulaştı. Teşekkürler!

Göksu Durmaz - 25 Haziran 2022

Bu mağazada bulunan ürünler gerçekten benzersiz. Farklı tarzlara sahip ayakkabılar bulmak isteyenler için ideal bir seçenek.

Sevgi Bektaş - 01 Ekim 2019

Sipariş verdiğim ürünler zamanında geldi ve gerçekten kaliteli. Bu mağazanın hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim!

Utku Öztürk - 22 Ağustos 2021

Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdiklerini hissettirdiler bana. Ürünler de tam olarak resimdeki gibi ve kaliteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet