Black Sneakers

NIKE AIR FORCE 1 MID 07 FLAX

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Air Force 1 Mid 07 Flax, Air Force kategorimizde satılan bir üründür. Bu ayakkabı, modern tasarımı ve klasik Air Force 1 stiline sahip olmasıyla öne çıkıyor. Bu tarzı, özellikle kış aylarında tercih edenler için idealdir. Ayakkabının şık dış görünümünün yanı sıra, dayanıklı malzemeleri sayesinde sağlam ve uzun ömürlüdür. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Ürünlerimizi aynı gün hızlı kargo ile gönderiyor ve 12 ay boyunca garantiliyoruz. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri sunuyoruz. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimizle de müşterilerimize ek bir avantaj sağlıyoruz.
Ayşegül Kaya - 17 Ocak 2023

Ayakkabılar mükemmel bir seçim! Ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Tolga Kç - 26 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Emreılmaz - 21 Ağustos 2022

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok kaliteli ve kargoları da çok hızlı geliyor.

İpek Özdemir - 18 Mayıs 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Onurcan Doğan - 22 Ocak 2021

Bu mağazadan sipariş ettiğim ürünler özenle paketlenmişti. Ürünlerin kalitesi beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

Mehmet Aksoy - 19 Haziran 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler zamanında geldi ve hepsi beklentilerimi karşıladı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sena Şen - 19 Ocak 2019

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten keyifli. Ürünlerin kalitesi, hızlı teslimatı ve uygun fiyatları beni her seferinde memnun ediyor.

Selin Çelik - 04 Ağustos 2021

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verilerek zamanında teslim edildi. Ayakkabılar da kaliteli ve tam istediğim gibi. Müşteri memnuniyetine gerçekten önem verdikleri belli. Teşekkürler!

Sepet