Black Sneakers

Nike Air Force Low 1997

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1498 TL 1707 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Air Force Low 1997, sitemizde bulunan Air Force kategorisinde satılan bir üründür. Bu ürün, siyah renkte olup, spor ve şık bir görünüm sağlamak için tasarlanmıştır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve rahat bir kullanım sunar. Firmamız, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir ve bu nedenle aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlar. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti kapsamındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartı ile 12 aya varan taksit seçeneği sunuyor ve ücretsiz kargo hizmeti sağlıyoruz. Kendinizi hem rahat hem de şık hissetmek istiyorsanız, Nike Air Force Low 1997 sizin için mükemmel bir seçim olabilir.
Özlem Ertürk - 08 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Ahmet Özkan - 10 Ağustos 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Emre Aydın - 03 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

İlker Bayram - 03 Temmuz 2022

Ayakkabı alışverişi yaparken bu mağazayı keşfettiğim için çok mutluyum. Ürünler gerçekten kaliteli ve şık. Fiyatları da çok uygun. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

İrem Söylemez - 18 Kasım 2021

Bir arkadaşımın önerisi ile bu mağazadan alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Ayrıca teslimat süreci de çok hızlıydı ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kesinlikle güvenilir bir mağaza!

Özge Aydın - 29 Nisan 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika. Kalitesi beni şaşırttı ve fiyatları da çok uygun. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Esin Çelik - 03 Aralık 2021

Siparişim hızlıca geldi ve ürünler gerçekten çok harika. Fiyatlarından da çok memnun kaldım.

Cemal Tekin - 19 Aralık 2021

Gerçekten olumlu bir alışveriş deneyimi yaşadım. Mağaza çalışanları çok ilgililer ve ayakkabılar da kaliteli. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet