Black Sneakers

Nike Air Force Stitch White Red

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1428 TL 1637 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Air Force Stitch Beyaz Kırmızı, Black Sneakers firmamızın Air Force kategorisinde sunulan harika bir üründür. Bu ürün, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı kargo ile aynı gün içinde müşterilere ulaştırılır. Tüm ürünlerimizde 12 aylık garanti sunarız ve özenle hazırlanırız. Üstelik kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Her türlü spor aktivitesinde kullanabileceğiniz bu harika ayakkabıyı kaçırmayın!
Halil Uzun - 05 Haziran 2023

Bu ayakkabılarla yürümek bir zevk! Rahatlıklarına hayranım ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim!

Leyla Korkmaz - 27 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Ayşe Kaya - 30 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için bir kurtarıcı oldu. Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Gülcan Yıldırım - 16 Şubat 2023

Ayakkabılar harika bir buluş! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde destekliyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın!

Ayşe Kaya - 21 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane! Yumuşaklık ve konfor arayan herkese öneriyorum. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almanızı şiddetle tavsiye ederim!

Barış Arslan - 22 Haziran 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çokahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Murat Özkan - 10 Mart 2022

Ayakkabılar gerçekten mükemmel. Hizmet kalitesi de çok yüksek.

Cemal Büyük - 10 Şubat 2022

Bu mağazadan aldığım ürünlerle ilgili söyleyebileceğim tek kelime 'mükemmel'! Gerçekten kaliteli ve fiyatı da çok uygun. Tavsiye ederim!

Seda Kılıç - 23 Eylül 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz birilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sepet