Black Sneakers

Nike Air Jordan 3 UNC White Blue

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Air Jordan 3 UNC White Blue, Air Jordan kategorimizde yer alan beyaz ve mavi renklerin mükemmel uyumuyla tasarlanmış bir spor ayakkabıdır. Bu ürünü satın aldığınızda, Black Sneakers olarak sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Aynı gün hızlı kargo seçeneğimiz ile ürününüz mümkün olan en kısa sürede size ulaşacaktır. Bütün ürünlerimiz 12 ay garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz ile bütçenize uygun ödeme yapabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimizle de alışverişinizi daha ekonomik hale getiriyoruz.
Zeliha Şen - 12 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma muhteşem bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mustafa Aydın - 15 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma muhteşem bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayşe Kaya - 02 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Çok rahatlar ve tarzlarını seviyorum. Kargo da şaşırtıcı bir şekilde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Zehra Kocaman - 26 Şubat 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Umut Yılmaz - 30 Mayıs 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Baran Kaya - 18 Temmuz 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine kefettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Burak Kılıç - 28 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

İbrahim Yıldız - 18 Haziran 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı kısa sürede teslim aldım ve gerçekten çok beğendim. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Herkese tavsiye ederim.

Seda Kılıç - 08 Haziran 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz birilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Enes Yılmaz - 07 Mart 2022

Sipariş verdiğim ürünler beklediğimden daha hızlı bir şekilde elime ulaştı. İlgili müşteri hizmetleri sayesinde alışveriş deneyimim sorunsuz geçti.

Esra Avcı - 24 Ocak 2023

Bu ayakkabılar gerçekten kaliteli ve dayanıklı. Uzun süre giyebileceğimden eminim.

Sepet