Black Sneakers

Nike Air Max 2021

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Nike Air Max 2021, Black Sneakers firmasının Nike 270 kategorisinde satılan bir üründür. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile aynı gün hızlı kargo hizmetimiz sayesinde ürünlerimiz müşterilere hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunmaktayız ve ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız. Moda ve konforu bir araya getiren bu siyah spor ayakkabılar, tarzınızı tamamlayacak harika bir seçim olacaktır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan Nike Air Max 2021, ayak sağlığınızı desteklemek ve her adımda maksimum konforu sağlamak için tasarlanmıştır. Siz de hemen sipariş vererek bu benzersiz ayakkabıya sahip olabilirsiniz.
Aydın Akbulut - 13 Mayıs 2023

Ayakkabılar benim için bir vazgeçilmez! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve göz alıcı bir görünüme sahipler. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Mustafa Öztürk - 04 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim favorim! Hem görünüşleri çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sepet