Black Sneakers

Nike Blazer Mid 77 “Sketch White Black”

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1399 TL 1608 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Blazer Mid 77 “Sketch White Black” modeli, Blazer kategorisinde yer alan bir üründür. Siyah ve beyaz renklerin harmonisiyle tasarlanan bu sneaker modeli, minimalist bir tarza sahiptir. Nike logosu, tasarımın ön tarafında göze çarpar. Rahat bir kullanım sunan ürün, gün boyu ayaklarınızı sıkmaz veya acıtmaz. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve ürünlerimizi özenle paketleyip hızlı bir kargo hizmetiyle gönderiyoruz. Ayrıca, satın aldığınız tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanımız ve ücretsiz kargo hizmetimizle, alışverişinizi keyifli hale getiriyoruz.
Cansu Öztürk - 24 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da beklediğimden daha hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Fatma Demir - 24 Nisan 2023

Ayakkabılar sadece harika! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve şıklıkları da bir başka. Kargo süreci de sorunsuzdu. Tavsiye ederim!

Can Yılmaz - 29 Ocak 2021

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Serkan Yıldız - 31 Mayıs 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çok hızlı geldi.

Buket Demirci - 10 Aralık 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem tarzları hem de kaliteleri harika. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Selahattin Alkan - 02 Ağustos 2022

Instagram'da gördüğüm bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten doğru bir tercih oldu. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer mağazalara göre çok daha uygun. Kesinlikle tavsiye ederim!

Mümine Karabulut - 21 Nisan 2020

Bu mağaza gerçekten göz alıcı ayakkabılar sunuyor. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Sipariş süreci sorunsuzdu.

Ferdi Özdemir - 09 Ocak 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten göz alıcı. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Sepet