Black Sneakers

NIKE DUNK LOW DISRUPT 2 Pale Ivory

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Bu ürün, NIKE DUNK LOW DISRUPT 2 Pale Ivory adıyla sitemizin Dunk Low kategorisinde satılan bir ayakkabıdır. Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve sıkı bir kargo politikası ile aynı gün içerisinde ürünlerin müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz 12 ay garantili ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği sunuyor ve ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz. Bu harika ayakkabıyı hemen satın alarak cool bir görünüm elde edebilirsiniz.
Emine Güneş - 25 Haziran 2023

Ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Nihal Güler - 16 Nisan 2023

Ayakkabılar mükemmel! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Ahmet Yıldırım - 21 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten harikulade! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sultan Doğan - 28 Haziran 2023

Bu ayakkabılar gerçekten mükemmel ve rahat! Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız.

Gizem Kocaman - 11 Temmuz 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Gizem Kocaman - 25 Mayıs 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Sevgi Bektaş - 03 Ekim 2021

Sipariş verdiğim ürünler zamanında geldi ve gerçekten kaliteli. Bu mağazanın hizmetinden çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim!

Hazar Demirbaş - 17 Şubat 2021

Bu mağaza gerçekten harika! Instagram'da tesadüfen karşılaştım ve hemen sipariş verdim. Ürünler çok kaliteli ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit yapabilmek de büyük bir avantaj. Üstelik teslimat süreci de çok hızlı ve sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ali Rıza Başak - 13 Ocak 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Meryem Balcı - 13 Aralık 2021

Hiç düşünmeden Instagram'da bulduğum bu mağazadan alışveriş yaptım ve pişman olmadım. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatları da gerçekten uygun. Siparişim de hızlıca ulaştı. Teşekkürler!

Ecem Duman - 10 Mayıs 2020

Bu mağazada bulunan ayakkabıların fiyatları gerçekten çok uygun. Hem cebinizi düşünüyorlar hem de şık ürünler sunuyorlar.

Elif Öztürk - 30 Ocak 2019

Ayakkabılar gerçekten çok rahat. Gün boyu ayağımda kalabilecek kadar konforlu.

Sepet