Black Sneakers

Nike Dunk Low ‘Ice’

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Dunk Low ‘Ice’ adlı ürün, sitemizin Dunk Low kategorisinde satışa sunulan bir sneakerdır. Bu ürünün en çarpıcı özellikleri arasında buz rengi tasarımı, dayanıklı malzemesi ve rahat kullanımı bulunmaktadır. Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir ve bu sebeple aynı gün hızlı kargo hizmeti sunarak, ürünlerin müşterilerimize daha kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır.
Ali Canpolat - 13 Mart 2023

Ayakkabılar mükemmel! Hem çok şık hem de inanılmaz rahatlar. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle almalısınız.

Nergis Arıkan - 23 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten harikulade! Uzun süre ayakta kaldığımda bile rahatlığını koruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Ayşe Kaya - 30 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten harikulade! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Melis Özdemir - 01 Eylül 2022

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! . Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cemal Gül - 13 Nisan 2022

Bu siteyişfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Zehra Yıldırım - 02 Kasım 2021

Harika bir alışveriş deneyimi oldu benim için. Ayakkabılar gerçekten rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmışlar. Kargosu da çok hızlı geldi.

Seda Arslan - 25 Ocak 2022

Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Emre Yıldırım - 02 Temmuz 2022

Ürünün kalitesinden ve hizmetten çok memnun kaldım. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

İrem Şahin - 11 Ağustos 2022

Ayakkabılar gerçekten harika! Ayağıma tam olarak uyuyorlar ve yürürken hafiflik hissi veriyorlar.

Seda Şimşek - 15 Ocak 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Gönül Kılıçaslan - 01 Haziran 2021

Instagram'da gördüğüm ve sipariş verdiğim bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar. Sipariş süreci oldukça sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Serhat Eren - 24 Şubat 2021

Ayakkabılar hem şık hem de rahat. Kombinlerime de çok yakışıyorlar, herkes nereden aldığımı soruyor.

Sepet