Black Sneakers

NIKE DUNK LOW Laser Orange

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
NIKE DUNK LOW Laser Orange, Black Sneakers firması Dunk Low kategorisindeki bir üründür. Bu ayakkabı, inanılmaz tasarımı ve harika renkleriyle dikkat çekiyor. Yüksek performansı, dayanıklılığı ve rahatlığıyla herkesin favorisi olacak! Müşteri memnuniyetine öncelik veren bir firma olarak, aynı gün hızlı kargo ile ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantili ve özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca 12 aya varan kredi kartı taksit seçenekleri ve ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. NIKE DUNK LOW Laser Orange ile tarzınızı keşfedin ve güvenilir alışveriş deneyimini yaşayın!
Gülizar Aydoğan - 28 Nisan 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Ayşe Karaca - 29 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim favorim! Hem görünüşleri çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Emel Karahan - 06 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma inanılmaz rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Ahmet Karaçam - 27 Mart 2023

Ayakkabılar benim için tam bir mutluluk kaynağı! Hem rahatlar hem de şıklıklarıyla göz kamaştırıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm!

İlay Şahin - 19 Mayıs 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tamer Tekin - 20 Mayıs 2022

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. İhtiyacınız olan şeyleri buradan bulabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim!

Serap Akgün - 05 Eylül 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Tavsiye ederim!

Aysun Yıldırım - 04 Şubat 2022

Black Sneakers'ın ayakkabıları giydikten sonra kendimi daha özgüvenli hissediyorum. Tarzımı tamamlıyorlar.

Sepet