Black Sneakers

NIKE DUNK LOW RETRO EMB NBA 75th Anniversary - Chicago Bulls

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
NIKE DUNK LOW RETRO EMB NBA 75th Anniversary - Chicago Bulls, Black Sneakers firmamızın Dunk Low kategorisinde sunduğu bir üründür. Bu ayakkabı, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı gün hızlı kargo hizmetimiz ile müşterilere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Garanti süresi boyunca herhangi bir sorunda ücretsiz değişim ve iade hizmetimiz mevcuttur. Ödemelerde 12 aya kadar taksit seçeneği sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz ile müşterilerimize ekstra avantaj sağlıyoruz. Bu harika ayakkabıyı kaçırmayın ve gardırobunuzdaki yerini almasına izin verin!
Yusuf Taş - 11 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muazzam! Ayaklarımda bir masaj etkisi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Serkan Gültekin - 11 Mayıs 2023

Bu ayakkabıları herkese öneriyorum. Hem şık hem de rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almalısınız!

Pınar Kaya - 24 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Çok rahatlar ve tarzlarını seviyorum. Kargo da şaşırtıcı bir şekilde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Dilara Şahin - 26 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Seda Şimşek - 20 Ağustos 2022

Bu ayakkabıları herkesin denemesini öneririm. Gerçekten rahat ve dayanıklılar. Kargo da hızlı geldi.

Hande Çakır - 12 Nisan 2022

Bu mağazadan ilk kez alışveriş yaptım ve müşteri hizmetleri süperdi. İhtiyaç duyduğum her konuda yardımcı oldular ve ürünüm hızla teslim edildi.

Emre Kaya - 02 Mayıs 2021

Ayakkabılarım gerçekten harika ve kaliteli. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım.

Sepet