Black Sneakers

NIKE DUNK LOW SE WMNS Easter

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1449 TL 1658 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
NIKE DUNK LOW SE WMNS Easter, sitemizin Dunk Low kategorisinde yer alan harika bir üründür. Bu ürün, trendy siyah sneakerlar alanında çarpıcı bir seçimdir. Biz, Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyeti konusunda oldukça özenliyiz ve ürünlerin müşterilere hızlıca ulaşması için aynı gün hızlı kargo yapıyoruz. Bütün ürünlerimiz 12 aylık garanti süresi kapsamındadır ve büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Sizlere sunduğumuz farklı ödeme seçenekleri arasında kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz kargo hizmeti de sunmaktayız. Bu yüzden, NIKE DUNK LOW SE WMNS Easter gibi harika bir ürünü kaçırmamanızı öneriyoruz.
Ali Canpolat - 09 Temmuz 2023

Bu ayakkabılar benim için mükemmel bir tercih! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Uğur Özdemir - 06 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muazzam! Ayaklarımda bir masaj etkisi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Seyhan Ateş - 28 Nisan 2021

Instagram'dan bulduğum bu mağazada daha önce de alışveriş yapmıştım. Ürünler güvenilir bir şekilde ve hızlıca kapıma teslim edildi. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatlar diğer butiklerden daha uygun, kredi kartıyla taksitli alışveriş de mümkün.

Elif Öztürk - 14 Mayıs 2023

Geçtiğimiz hafta bir çift aldım ve o kadar beğendim ki bugün bir tane daha sipariş verdim. Farklı renkleri de denemek istiyorum.

Sepet