Black Sneakers

Nike SB Dunk High Panda

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike SB Dunk High Panda, şık görüntüsü ve yüksek performansı ile dikkat çeken bir ayakkabıdır. Siyah-beyaz panda desenleriyle süslenen bu ürün, Dunk Low kategorisine ait olmasına rağmen oldukça yüksek bir kesime sahiptir. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altındadır ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 ay taksit seçeneği sunuyor ve ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz.
Mehmet Yıldırım - 06 Ocak 2023

Ayakkabılar mükemmel bir seçim! Ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Zehra Yılmaz - 01 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Yürürken adeta bir dans hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Nuri Öztürk - 23 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir hazine! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Fatma Arslan - 05 Temmuz 2023

Ayakkabılar inanılmaz güzel ve rahat! Kargo da çok hızlı geldi, şaşırtıcı bir hizmet. Kesinlikle almalısınız.

Zeynep Karadağ - 25 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel! Ayaklarımı adeta sarıyorlar ve görünümleri de göz alıcı. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Mehmet Öztürk - 18 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Hem şık duruyorlar hem de ayağıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Selma Arslan - 05 Mayıs 2023

Ayakkabılar inanılmaz güzel ve rahat! Kargo da çok hızlı geldi, şaşırtıcı bir hizmet. Kesinlikle almalısınız.

Serap Aydın - 19 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için bir hediye! Hem rahatlar hem de tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

İpek Kaya - 16 Eylül 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Onur Kılıç - 18 Eylül 2021

Kargomu beklerken endişelenmiştim, ancak siparişim zamanında geldi ve ürün mükemmel durumdaydı. Teşekkür ederim!

Canan Taşkın - 20 Haziran 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve son derece memnun kaldım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Tavsiye ederim!

Sepet