Black Sneakers

Off-White™ x Air Jordan 2 Low BlackBlue

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Off-White™ x Air Jordan 2 Low Black/Blue, Air Jordan kategorisinde sunduğumuz bir sneaker ürünüdür. Siyah ve mavi detayları ile şık bir görünüme sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir, bu nedenle ürünlerimizi hızlı kargo yaparak en kısa sürede size ulaştırmaya çalışıyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz özenle paketlenmekte ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneklerimizle ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Üstelik, ücretsiz kargo hizmetimiz mevcut. Kendinize veya sevdiklerinize bu harika ürünü gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz.
Erol Kaplan - 04 Ocak 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir keşif! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Leyla Çetin - 12 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Gülcan Yıldırım - 27 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem şıklıkları hem de rahatlıklarıyla beni etkilediler. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Gizem Yldırım - 23 Şubat 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Ali Aslan - 30 Haziran 2021

Instagram'da gördüğüm ve sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten güvenilir. Ayakkabılarımı sorunsuz bir şekilde teslim aldım ve çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim!

Gülhan Dalkılıç - 14 Nisan 2021

Ayakkabı alışverişi yaparken bu mağazayı keşfettiğim için çok mutluyum. Ürünlerin kalitesi gerçekten harika ve fiyatları da oldukça makul. Tavsiye ederim!

Cihan Yılmazer - 11 Haziran 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza benim için gerçek bir hazine oldu. Her siparişimde ürünlerin kalitesi beni şaşırtıyor.

Emre Kaya - 06 Şubat 2023

Sipariş verirken biraz endişeliydim ama ayakkabılar geldikten sonra endişelerim boşa çıktı. Gerçekten harika bir ürün!

Utku Öztürk - 21 Mayıs 2023

Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgililerdi. Siparişim sorunsuz bir şekilde geldi ve ayakkabılar gerçekten güzel. Bu mağazayı arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Sepet