Black Sneakers

THE 10: AIR JORDAN 1 Off-White - Chicago

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Air Jordan 1 Off-White - Chicago ayakkabısı, Black Sneakers firmamızın air jordan kategorisinde satışa sunulmaktadır. Bu ürün, açık renkli tasarımının üstünde kırmızı siyah detaylarıyla oldukça şık bir görünüme sahiptir. Çabuk teslimat, 12 aylık garanti, özenli hazırlık ve 12 aya varan taksit seçenekleriyle müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Ücretsiz kargo hizmeti ile de alışverişinizi daha mantıklı hale getirerek ürünlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz.
Gülay Kaya - 19 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve konforlu. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. İhtiyacınız olan rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyorlar. Kesinlikle satın almalısınız!

Elif Şahin - 11 Mart 2023

Ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Pınar Kaya - 05 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve kaliteli! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Melis Yıldız - 02 Mart 2022

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Tolga Arslan - 14 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve kaliteli. Ayrıca çok rahatlar. Kargoları da hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gizem Yıldız - 16 Ağustos 2021

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık hem de rahatlar. Kargo da çok hızlı geldiği için müşteri memnuniyetlerine önem verdikleri belli.

Burcu Akkaya - 12 Eylül 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten beklentilerimi aştı. Hem kaliteli hem de şık tasarımları var. Sipariş süreci oldukça kolay ve hızlıydı. Tavsiye ederim!

Onur Kılıç - 04 Haziran 2022

Kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı sayesinde istediğim ürünleri hemen satın alabildim. Ayakkabılar harika!

Büşra Uysal - 25 Nisan 2021

Instagram'da keşfettiğim bu mağaza gerçekten harika bir seçenek oldu. Ürünlerin kalitesi çok iyi ve fiyatları da oldukça makul. Çok memnun kaldım!

Ferhat Yılmaz - 24 Haziran 2021

Bu mağazadan alışveriş yapmak gerçekten keyifli. Ürünlerin kalitesi ve uygun fiyatları beni her seferinde cezbediyor.

Emine Avcı - 15 Kasım 2021

Uzun süredir bu mağazadan alışveriş yapıyorum ve her seferinde memnuniyetle ayrılıyorum. Ürünler hızlı bir şekilde teslim ediliyor ve kalitesi şaşırtıcı derecede iyi. Kesinlikle favori mağazalarımdan biri!

Elif Aktaş - 20 Nisan 2022

Siparişim sorunsuz bir şekilde geldi ve ayakkabılar tam istediğim gibi. Hızlı kargo seçeneği de gerçekten işe yarıyor. Teşekkürler!

Sepet