Black Sneakers

Travis Scott x Air Jordan 1 High Mocha

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Travis Scott x Air Jordan 1 High Mocha, Air Jordan kategorimizde yer alan ve özel tasarımıyla dikkat çeken bir üründür. %100 orijinal ve kutulu olarak satışa sunulan bu ürün, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Black Sneakers firmamız tarafından aynı gün hızlı kargo hizmetiyle müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Ürünlerimiz özenle paketlenerek müşterilere güvenli bir şekilde teslim edilir. Tüm ürünlerimiz 12 aylık garanti süresi ve kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğiyle sunulmaktadır. Ayrıca ücretsiz kargo hizmetimizle müşterilerimizin alışveriş deneyimini daha da keyifli hale getiriyoruz.
Sevda Akyüz - 03 Temmuz 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve konforlu! Hem çok güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim.

Esra Kılıç - 03 Temmuz 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir rahatlık sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Serkan Özdemir - 09 Temmuz 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsi ederim.

Onur Kılıç - 26 Haziran 2022

Kargomu beklerken endişelenmiştim, ancak siparişim zamanında geldi ve ürün mükemmel durumdaydı. Teşekkür ederim!

Deniz Öztürk - 05 Aralık 2021

Bu ayakkabıları defalarca giydikten sonra bile hala rahat hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim!

Melike Çetin - 02 Mart 2019

Müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgililerdi ve siparişim zamanında geldi. Ayakkabılar beklediğimden daha güzel ve kaliteli. Bu mağazayı arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Sepet