Black Sneakers

YEEZY 500 Salt

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
YEEZY 500 Salt, Black Sneakers firmamızın Yeezy kategorisinde müşterilerimizin beğenisine sunulmuş ürünlerden biridir. Bu harika ürünü satın alarak tarzınıza dinamik bir hava katacaksınız. Bizler, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor ve aynı gün hızlı kargo yaparak, ürünün sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanır ve tam 12 ay boyunca garantilidir. Üstelik, kredi kartına 12 aya varan taksitlerle ödeme yapma olanağına sahipsiniz. Ayrıca, bizimle alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Modanın öncüsü olmak istiyorsanız, YEEZY 500 Salt'ı kaçırmayın!
Ahmet Kocaman - 01 Temmuz 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel duruyorlar hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Derya Kılıç - 01 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Yürümek artık bir zevk ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese tavsiye ederim!

Didem Yılmaz - 29 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ali Yılmaz - 17 Şubat 2023

Bu ayakkabıları herkese öneriyorum. Hem şık hem de rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almalısınız!

Seda Yıldırım - 30 Eylül 2021

Çok memnun kaldım, ayakkabılar çok rahat ve şık. Kargo da çok hızlı geldi, harika bir deneyimdi.

Melis Özdemir - 26 Ocak 2021

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! . Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Burak Şahin - 24 Kasım 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Dilara Kılıç - 08 Temmuz 2022

Bu siteyi keşfettik sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Arda Gökmen - 27 Mart 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza harika bir seçenek oldu. Ayakkabılarımı kısa sürede teslim aldım ve gerçekten çok beğendim. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir alışveriş deneyimi yaşadım.

Hamit Yavuz - 22 Ağustos 2021

Ayakkabı alışverişi yaparken bu mağazayı keşfettim ve çok memnun kaldım. Ürünlerin kalitesi gerçekten harika ve fiyatları da diğer sitelere göre çok daha uygun. Teşekkürler!

Irmak Tuncer - 11 Ekim 2021

Kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı gerçekten büyük bir avantaj. Bu mağaza, cebimi düşünerek alışveriş yapmamı sağladı.

Caner Eren - 31 Ekim 2021

Daha önce de sipariş vermiştim ve yine memnun kaldım. Ürünler gerçekten harika ve fiyatları uygun.

Ebubekir Şahin - 26 Nisan 2019

Instagram'da rastladığım ve önceden sipariş verdiğim bu mağaza gerçekten harika! Ürünler sorunsuz bir şekilde geldi ve fiyatlar da oldukça makul. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ercan Güneş - 17 Kasım 2020

Instagram'da gördüğüm bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünlerin kalitesi harika ve fiyatları da oldukça uygun. Kesinlikle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz!

Barış Avcı - 01 Ekim 2019

Gerçekten olumlu bir alışveriş deneyimi yaşadım. Mağaza çalışanları çok ilgililer ve ayakkabılar da kaliteli. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet