Black Sneakers

YEEZY 500 Super Moon Yellow

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
YEEZY 500 Super Moon Yellow, Black Sneakers firmasının Yeezy kategorisinde sunduğu bir üründür. Bu ayakkabıyı tercih eden müşterilerimize hızlı kargo hizmeti sunarak, ürünlerin daha çabuk teslim edilmesini sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneği sunuyoruz. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır. YEEZY 500 Super Moon Yellow, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve sıcak yaz günlerinde giymek için mükemmeldir. Bu ayakkabı, şık görünümüyle dikkatleri çekiyor ve kıyafetlerinizle harika bir uyum sağlıyor.
Emre Şenol - 10 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten şahane ve rahat! Kargo da çok hızlı teslim edildi. Kesinlikle tavsiye ederim, memnun kalacaksınız.

İbrahim Yılmaz - 17 Ocak 2023

Şu anda giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayaklarımı sanki pamuklara basıyormuşum gibi hissettiriyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Almanızı tavsiye ederim!

Cemal Şen - 30 Ocak 2023

Bu ayakkabılar benim favorim! Hem görünüşleri çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Zeynep Yıldız - 07 Ağustos 2021

Bu ayakkabılarla yürümek gerçekten zevkli! Kargosu da çok hızlı geldi ve memnun kaldım.

Nuriye Koçak - 08 Mayıs 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza şık ve uygun fiyatlı ayakkabılar sunuyor. Favorilerim arasına girdi!

Ege Şimşek - 28 Ocak 2021

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya verildi ve ayakkabılar beklediğimden daha güzel çıktı. Mağaza çalışanları da son derece yardımcı oldular. Teşekkür ederim!

Sepet