Black Sneakers

YEEZY 500 Utility Black

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
YEEZY 500 Utility Black, Black Sneakers firması tarafından satılan Yeezy kategorisindeki bir ayakkabıdır. Tamamen siyah renkte olan bu ayakkabı, minimalist tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyor. Bütün ürünlerimiz özenle hazırlanıp, 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçeneklerimiz de mevcuttur ve ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunuyor. Modern ve şık bir görünüm arayanlar için YEEZY 500 Utility Black, doğru tercih olacaktır.
Sevgi Karakuş - 16 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mehmet Şimşek - 11 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet Yalçın - 23 Şubat 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Onur Kılıç - 28 Şubat 2022

Kargomu beklerken endişelenmiştim, ancak siparişim zamanında geldi ve ürün mükemmel durumdaydı. Teşekkür ederim!

Seda Acar - 04 Aralık 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz birilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ebru Güvenç - 26 Nisan 2022

Instagram'da gördüğüm ve sipariş verdiğim bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten göz alıcı. Hem tarzları hem de kaliteleri beni etkiledi. Güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşadım.

Gülnur Doğan - 03 Ocak 2019

İnternetten alışveriş yapmaktan genellikle çekinirim ama bu mağaza gerçekten güvenilir! Ayakkabılarımı hızlı bir şekilde teslim ettiler ve ürünler gerçekten harika. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Zeynep Kurt - 14 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar gerçekten çok kaliteli. Kesinlikle tekrar satın alacağım.

Gizem Yıldırım - 15 Mart 2023

Siparişim zamanında teslim edildi ve ürünler kaliteliydi. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Sepet