Black Sneakers

Yeezy 700 V3 Infant Alvah

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Yeezy 700 V3 Infant Alvah, Black Sneakers firmamızın Yeezy kategorisinde sunduğu bir üründür. Siyah renkte olan bu spor ayakkabı, bebekler için tasarlandı. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için hızlı kargo hizmeti sunuyoruz ve ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altındadır. Ürünlerimiz özenle hazırlanmakta ve güvenle kullanabileceğiniz şekilde size ulaştırılmaktadır. Kredi kartına 12 taksit seçeneğimiz de mevcut. Ayrıca, ücretsiz kargo hizmetimizle bütçenize uygun bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yeezy 700 V3 Infant Alvah, her bebeğin gardırobunda bulunması gereken seçkin bir üründür.
Volkan Tuncer - 01 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da çok hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Dilek Şahin - 13 Mart 2023

Şu ana kadar giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayağımı sıkmıyorlar ve adeta bir yastık gibi. Kargo da hızlı bir şekilde ulaştı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Şükran Kara - 14 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel duruyorlar hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

Zehra Kılıç - 13 Ekim 2021

Ayakkabılar gerçekten çok kaliteli ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Keslikle tekrar alışveriş yapacağım.

Berkcan Yılmaz - 19 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim23. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Zeynep Kılıç - 10 Ocak 2021

Gerçekten de en iyi ayakkabı deneyimimden biri oldu! Hem çok rahatlar hem de kargo çok hızlı geldi. Kesinlikle favori alışveriş sitelerimden biri oldu.

Onur Özkan - 02 Mart 2021

Bu siteyi keşfettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Caner Özdemir - 01 Mart 2022

Ayakkabılar rahat ve kaliteli. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Atakan Çakır - 29 Mart 2022

Bu mağaza gerçekten göz alıcı ayakkabılar sunuyor. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkürler!

Seyhan Ateş - 18 Aralık 2021

Instagram'dan bulduğum bu mağazada daha önce de alışveriş yapmıştım. Ürünler güvenilir bir şekilde ve hızlıca kapıma teslim edildi. Ayakkabılar kaliteli ve fiyatlar diğer butiklerden daha uygun, kredi kartıyla taksitli alışveriş de mümkün.

Buse Ersoy - 22 Ağustos 2021

Siparişim hızlıca geldi ve ürünler gerçekten mükemmeldi. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun.

Merve Akyol - 06 Nisan 2022

Kredi kartıyla taksitli alışveriş yapabilmek gerçekten büyük avantaj. Hem ayakkabılarımı aldım hem de bütçemi sarsmadan ödeme yapabildim. Teşekkür ederim!

Efe Durak - 10 Temmuz 2022

Sipariş ettiğim ürünler hızlı bir şekilde kargoya verildi ve tam zamanında teslim edildi. Hizmetleri gerçekten mükemmel.

Sepet