Black Sneakers

Yeezy 700 V3 Mono Safflower

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Yeezy 700 V3 Mono Safflower, Black Sneakers firmamızın Yeezy kategorisinde sunduğu kaliteli bir üründür. Bu üründe dikkat çeken özellikler arasında, canlı sarı renkli tek katmanlı ağ örgüsü, ayakkabının yan tarafında yer alan uzunluğu ayarlanabilir tonal örgü kılıfı, özel olarak tasarlanmış OrthoLite taban yastıklama sistemi ve adidas BOOST teknolojisi bulunmaktadır. Ürünlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı olarak hazırlanmakta ve aynı gün hızlı kargo yaparak en kısa sürede müşterilerimize ulaşmaktadır. Garanti süremiz 12 aydır ve tüm ödemelerde kredi kartına taksit seçeneği mevcuttur. Tüm siparişlerde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Daha önce alışveriş yapmadıysanız, bizi deneyin ve kaliteli hizmetimizden faydalanın.
Fatma Şahin - 16 Nisan 2023

Ayakkabılar benim için tam bir buluş! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Yusuf Bayram - 12 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fatma Arslan - 29 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar mükemmel bir seçim! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

İrem Arslan - 07 Şubat 2022

Bu ayakkabılarla yürüyüş yapmak gerçekten keyif verici. Kargo da çok hızlı geldi ve müşteri memnuniyeti için önem gösterdikleri belli.

Burhan Keskin - 01 Nisan 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilirlik konusunda beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Ürünlerin kalitesi mükemmel ve fiyatları da diğer butik sitelere göre çok daha uygun. Tavsiye ederim!

Zehra Ersoy - 06 Mayıs 2021

Kredi kartıyla taksitli alışveriş imkanı gerçekten büyük bir avantaj. Bu mağaza, bütçemi sarsmadan alışveriş yapmamı sağladı.

Berkay Başaran - 31 Ağustos 2019

Mağazanın ürünleri gerçten çok kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmı çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Sevgi Özel - 11 Nisan 2023

Ayakkabıların kalitesi gerçekten harika. İşçilikleri de çok iyi. Kesinlikle tekrar alırım.

Sepet