Black Sneakers

YEEZY BOOST 350 V2 Glow in the Dark

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
YEEZY BOOST 350 V2 Glow in the Dark, Black Sneakers'ın Yeezy kategorisindeki ürünlerinden biridir. Bu ayakkabı, glow in the dark özelliği sayesinde gece ayakkabılarından çok daha özel ve farklıdır. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir ve bu nedenle aynı gün hızlı kargo yaparak müşterilerimizin ürünlere daha hızlı ulaşımını sağlamaktadır. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantili olup özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunmaktayız ve ücretsiz kargo hizmeti de sunuyoruz. Eşsiz bir gece deneyimi için YEEZY BOOST 350 V2 Glow in the Dark'a sahip olabilirsiniz.
Gülsen Yıldırım - 27 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve kaliteli! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Zehra Ertürk - 03 Haziran 2023

Bu ayakkabılar benim için mükemmel bir tercih! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Yasemin Kaya - 16 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem çok şık duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Gizem Yıldız - 20 Eylül 2022

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık hem de rahatlar. Kargo da çok hızlı geldiği için müşteri memnuniyetlerine önem verdikleri belli.

Zeynep Kaya - 28 Aralık 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Caner Yıldırım - 08 Ocak 2022

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Emre Özdemir - 24 Nisan 2022

Ayakkabılar tam istediğim gibi, çok rahat ve stil sahibi. Ayrıca kargo da çok hızlı geldi, harika bir deneyimdi.

Gizem Kaya - 28 Mayıs 2021

Bu ayakkabıları satın aldığıma çok memnunum! Kargo hızlı geldi ve ayakkabılar son derece rahat.

Zehra Aydemir - 21 Haziran 2022

Ayakkabı alışverişi yapmak için bu mağazayı tercih ettim ve doğru karar verdiğimi gördüm. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da çok uygun. Sipariş süreci sorunsuzdu.

Fatma Demir - 21 Eylül 2021

Sipariş verdiğim mağazadan aldığım ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da çok uygun. İhtiyacınız olan şeyleri bulabileceğiniz harika bir yer!

Seda Kılıç - 26 Kasım 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten harika! Instagram'da denk geldim ve siparişdim, ürünlerim sorunsuz birilde kapıma kadar geldi. Üstelik fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Kredi kartı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

Kaan Güneş - 12 Temmuz 2021

Bu mağazadan aldığım ürünlerle ilgili sadece olumlu düşüncelerim var. Kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat.

Orhan Kılıç - 25 Temmuz 2020

Geçtiğimiz hafta bir çift aldım ve o kadar beğendim ki bugün bir tane daha sipariş verdim. Farklı renkleri de denemek istiyorum.

Sepet