Black Sneakers

YEEZY BOOST 350 V2 Linen

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
YEEZY BOOST 350 V2 Linen, Yeezy kategorimizde yer alan ve oldukça popüler olan bir üründür. Siyah Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve siparişlerinizi hızlı bir şekilde kargolayarak size daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti kapsamındadır ve özenle hazırlanmaktadır. 12 taksit seçeneğiyle ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Siz de YEEZY BOOST 350 V2 Linen'i hemen sipariş ederek konforlu ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz.
Serkan Yılmaz - 12 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem şıklıkları hem de rahatlıklarıyla beni etkilediler. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Serkan Gül - 27 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten mükemmel! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Can Yılmaz - 03 Ocak 2021

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Ertan Korkmaz - 29 Temmuz 2021

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi.redi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Serdar Tekin - 08 Nisan 2021

Mağaza gerçekten güvenilir ve ürünleri de çok kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre çok uygun.

İbrahim Yıldız - 03 Mart 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı kısa sürede teslim aldım ve gerçekten çok beğendim. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Herkese tavsiye ederim.

Süleyman Yaşar - 13 Şubat 2021

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. İhtiyacınız olan şeyleri buradan bulabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim!

Orhan Kılıç - 29 Temmuz 2020

Black Sneakers'ın ayakkabıları gerçekten her zevke uygun. Kendime ve eşime de birer çift aldık ve çok mutluyuz.

Sepet