Black Sneakers

YEEZY BOOST 350 V2 Mono Clay

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
YEEZY BOOST 350 V2 Mono Clay, Yeezy kategorisinde yer alan bir üründür ve Black Sneakers firmamızda satılmaktadır. Bu ürün, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün hızlı kargo hizmetiyle birlikte sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ile birlikte ürünlerimiz daha kolay ödenebilmektedir. Ayrıca ücretsiz kargo hizmeti de sunmaktayız. YEEZY BOOST 350 V2 Mono Clay, modern ve şık tasarımı ile dikkatleri çekiyor. Bu ürün, sahip olduğu kaliteli malzeme ve işçilikle uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.
Canan Yıldız - 08 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçekten büyüleyici! Hem görünüşleri etkileyici hem de ayaklarıma eşsiz bir konfor sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

İsmail Yavuz - 20 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve konforlu! Hem çok güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim.

Aylin Can - 25 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık hem de çok rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Gülsüm Can - 13 Şubat 2023

Bu ayakkabılar benim için gerçek bir buluş! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo da çok hızlı teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

Yasemin Kaya - 03 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim için bulunmaz bir hazine! Hem görünüşleri hem de rahatlıklarıyla beni büyülüyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle alın.

Tolga Kaya - 06 Haziran 2022

Kesinlikle harika bir ürün. Ayakkabıların tasarımı muhteşem ve çok rahatlar. Kargosu da çok hızlı geldi.

Arda Yeşil - 10 Şubat 2022

Ayakkabı almaya karar verdiğimde bu mağazayı keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünler kaliteli ve fiyatları oldukça uygun. Tekrar alışveriş yapacağım!

Ecem Atik - 25 Mayıs 2022

Instagram'da keşfettiğim bu mağazadan aldığım ürünler harika! Siparişim hızlıca hazırlandı ve kısa sürede elime ulaştı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Hasan Güler - 22 Haziran 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz!

Elif Öztürk - 01 Mayıs 2023

Siparişim tam zamanında geldi ve ürünler harika. Başka bir şey isteyemezdim. Teşekkür ederim!

Sepet