Black Sneakers

YEEZY BOOST 350 V2 MX Oat

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1699 TL 1908 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Yeezy Boost 350 V2 MX Oat, Black Sneakers'ın Yeezy kategorisinde satılan bir ürünüdür. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve bu nedenle aynı gün hızlı kargo seçeneği sunarak ürünlerimizin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz özenle hazırlanır ve 12 ay boyunca garantilidir. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimizle müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Yeezy hayranları, bu eşsiz tasarıma sahip spor ayakkabıyı kaçırmayın!
Hüseyin Tuncer - 15 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için mükemmel bir tercih! Hem tarzımı yansıtıyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Tavsiye ederim.

Arif Ay - 11 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten enfes! Yürürken adeta bir dans hissi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese öneririm!

Ece Yıldırım - 30 Ocak 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da hızlı geldi. Teşekkürler!

Caner Arslan - 24 Ocak 2022

Bu ayakkabılarla yürümek gerçekten keyifli. Ayrıca şık tasarımları da çok beğeniyorum.

Tolga Kaya - 17 Temmuz 2022

Kesinlikle harika bir ürün. Ayakkabıların tasarımı muhteşem ve çok rahatlar. Kargosu da çok hızlı geldi.

Barış Arslan - 15 Aralık 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çokahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Gülşah Özgür - 05 Eylül 2021

Bu mağazadan aldığım ürünlerin fiyatları gerçekten çok uygun. Hem kaliteli ürünler alıyorum hem de cebimde büyük bir delik açmıyorum.

İlayda Öztürk - 24 Mart 2021

Ayakkabılarımı ilk giydiğimde ayağımı sürekli kontrol ediyordum çünkü hiçbir şey hissetmiyordum. O kadar rahatlar ki adeta ayakta değilmişim gibi hissediyorum.

Sepet