Black Sneakers

VANS OLD SKOOL

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
946 TL 1155 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
VANS OLD SKOOL, Black Sneakers firmamızın VANS kategorisinde satılan bir ürünüdür. Müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz ve bu nedenle aynı gün içerisinde hızlı kargo hizmeti sunarak ürünlerin müşterilerimize daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz, 12 ay boyunca garanti altındadır ve özenle hazırlanarak size sunulmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneklerimiz bulunmakta olup, sizlere ekonomik ödeme imkanları sunmaktayız. Üstelik, ücretsiz kargo hizmetimizle siparişlerinizi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz adrese gönderiyoruz. Kaliteli ve şık tasarımıyla dikkat çeken VANS OLD SKOOL'u Türkiye'nin her yerine kolayca gönderiyoruz.
Gülsüm Can - 10 Haziran 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve konforlu. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. İhtiyacınız olan rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyorlar. Kesinlikle satın almalısınız!

Mehmet Ali Tuncer - 17 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık hem de çok rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Nuri Öztürk - 04 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar hayatımı değiştirdi! Ayaklarım artık rahat ve şık. Kargo süreci de çok hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Handan Yılmaz - 03 Mart 2023

Bu ayakkabılar benim favorilerimden! Hem şık hem de çok rahatlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm.

Şeyma Ateş - 25 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat! Hem çok güzel duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sunuyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sepet