Black Sneakers

ADİDAS NİTEBALL CORE BLACK & SİLVER

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1729 TL 1938 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
ADIDAS NITREBALL CORE BLACK & SILVER, sitemizin Adidas kategorisinde satılan bir üründür. Bu muhteşem ayakkabılar, siyah ve gümüş renklerinde tasarlanmıştır. Black Sneakers firmamız, müşterilerimizin mutluluğu için önemli bir yer vermektedir ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerimizin müşterilere daha hızlı ulaşmasını sağlamaktayız. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altındadır. Özenle hazırlanan ürünlerimiz, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği sunarak müşterilerimizin satın alma gücünü artırmaktadır. Ek olarak, ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. ADIDAS NITREBALL CORE BLACK & SILVER, hem rahatlığı hem de şıklığı bir araya getiren kaliteli bir sneaker'dır.Kargo ücreti: 35,69
Hasan Güler - 03 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat! Hem çok güzel duruyorlar hem de ayaklarıma harika bir konfor sunuyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı öneririm.

İbrahim Koç - 07 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten olağanüstü! Hem çok güzel hem de çok rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Emre Şenol - 22 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve tarzımı tamamlıyorlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Herkese öneririm!

Hasan Arslan - 18 Şubat 2023

Ayakkabılar benim için bir hediye! Hem rahatlar hem de tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Sepet