Black Sneakers

NEW BALANCE 990 V5 Grey

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Bu gri renkli New Balance 990 V5, sitemizde bulunan New Balance kategorisinde satılan bir ayakkabıdır. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve müşterilerimize aynı gün hızlı kargo ile ürünlerini daha çabuk teslim etmeye çalışıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit seçenekleri mevcuttur. Ayrıca ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Bu gri New Balance 990 V5 ayakkabısı, hem oldukça rahat hem de şık bir tasarıma sahip.
Emine Güneş - 14 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar benim için bir hazine! Ayaklarımda adeta bir masaj hissi yaratıyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Ahmet Yılmaz - 02 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Ayaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyorlar ve rahatlıklarına hayranım. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle satın alın!

Neslihan Çoban - 08 Şubat 2023

Ayakkabılar mükemmel! Ayaklarımı hiç rahatsız etmiyorlar ve çok şık duruyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

Zeynep Yıldız - 01 Haziran 2021

Bu ayakkabılarla yürümek gerçekten zevkli! Kargosu da çok hızlı geldi ve memnun kaldım.

İrem Yıldız - 13 Ocak 2021

Bu siteyi tesadüfen keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Nihal Uyar - 22 Eylül 2022

Bu mağaza gerçekten keşfedilmesi gereken bir yer! Instagram'da gördüğümde hemen sipariş verdim ve doğru karar verdiğimi anladım. Ayakkabılar harika ve fiyatları da çok makul. Şiddetle tavsiye ederim.

Gülhan Dalkılıç - 01 Eylül 2022

Ayakkabı alışverişi yaparken bu mağazayı keşfettiğim için çok mutluyum. Ürünlerin kalitesi gerçekten harika ve fiyatları da oldukça makul. Tavsiye ederim!

Ezgi Özyılmaz - 29 Ekim 2020

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten çok kaliteli. Hem tarzları hem de fiyatları beni etkiledi. Siparişim hızlı bir şekilde kapıma kadar geldi. Teşekkürler!

Sepet