Black Sneakers

New Balance CT302

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1499 TL 1708 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance CT 302, sitemizde yer alan New Balance kategorisinde satılan bir üründür. Siyah renkli bu spor ayakkabı, tarzınızı tamamlayacak şık bir alternatif sunuyor. Müşteri memnuniyetine önem veren Black Sneakers firması olarak, aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğimiz mevcuttur. Ayrıca, ücretsiz ve hızlı kargo hizmetimizle alışverişinizi keyifli bir hale getiriyoruz.
Ayşegül Kaya - 01 Nisan 2023

Bu ayakkabılar mükemmel bir seçim! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma harika bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Serkan Özdemir - 24 Aralık 2021

Harika bir ürün! Ayakkabıların tasarımı, rahatlığı ve dayanıklılığı gerçekten harika. Kargosu da çok hızlı geldi.

Serkan Özdemir - 16 Ağustos 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Caner Özkan - 19 Ekim 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargoları da çok hızlı geldi. Bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim. 7 Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Aylin Şimşek - 08 Mart 2021

Kargom hiç beklemediğim kadar hızlı geldi ve ayakkabılar gerçekten de çok rahat. Teşekkürler!

Cemal Öztürk - 10 Ağustos 2021

Bu mağaza gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyor. Hızlı teslimat ve kaliteli ürünler sayesinde alışverişim çok kolay geçti. Kesinlikle tekrar buradan alışveriş yapacağım!

Sepet