Black Sneakers

New Balance 990v5 Black

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1599 TL 1808 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
New Balance 990v5 Black, sitemizdeki New Balance kategorisinde yer alan bir spor ayakkabıdır. Siyah renkli ve şık tasarımı ile dikkat çeker. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı kargo seçeneği sunmaktayız. Ürünlerimiz 12 ay garantilidir ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanının yanı sıra, ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Bu ürün, hem spor aktivitelerinde hem de günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilir. New Balance kalitesiyle tasarlanan bu ayakkabı, sizlere hem şıklık hem de rahatlık sunacak.
Mustafa Güneş - 01 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten harikulade! Hem çok güzel hem de son derece rahatlar. Kargo da inanılmaz hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hüseyin Şenol - 07 Şubat 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı ve rahat. İçlerinde yürüyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm!

Sultan Doğan - 04 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı! Hem şık hem de son derece rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle almalısınız.

Cemal Şahin - 14 Nisan 2021

Ayakkabılar gerçekten de çok rahat ve stil sahibi, kargo da şaşırtıcı derecede hızlıydı. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım.

Berkcan Özdemir - 21 Ağustos 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar rahat ve kaliteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Zehra Özdemir - 08 Ocak 2022

Bu siteyi keşettikten sonra ayakkabı alışverişimi buradan yapıyorum. Ürünler gerçekten çok rahat ve kargoları da çok hızlı geliyor.

Ece Özmen - 25 Ocak 2022

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat, kargolar da inanılmaz hızlı geldi.

Merve Kılıç - 30 Ocak 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnunum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler sunuyorlar. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

İpek Gündüz - 26 Ağustos 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve ürünleri de kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkür ederim!

Gönül Kılıçaslan - 02 Mart 2022

Instagram'da gördüğüm ve sipariş verdiğim bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten harika. Hem şık hem de rahatlar. Sipariş süreci oldukça sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tarık Emre - 23 Temmuz 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem tarzları hem de kaliteleri harika.

Ayşe Kaya - 22 Temmuz 2020

Bu mağazadan aldığım ürünler gerçekten çok güzel ve kaliteli. Instagram'da denkim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde kapıma kadar geldi. Fiyatları da diğer butik sitelere göre oldukça uygun. Krediı ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tavsiye ederim!

İrem Özkan - 08 Mart 2023

Çok memnun kaldım! Ürünler harika, müşteri hizmetleri de mükemmeldi. Teşekkür ederim!

Onur Yıldız - 22 Mayıs 2023

Çok etkilendim! Hızlı teslimat ve harika ürünler. Ayrıca müşteri hizmetleri de gerçekten harikaydı. Bu mağazayı herkese tavsiye ederim!

Sepet