Black Sneakers

ADIDAS SUPERSTAR “White”

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1147 TL 1356 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Adidas Superstar "Beyaz" ayakkabıları, Superstar kategorimizde satılan bir üründür. Bu ürün, ikonik ve şık tasarımı, rahatlığı ve dayanıklılığı ile her zaman popüler bir seçimdir. Black Sneakers olarak müşteri memnuniyetine öncelik veriyor ve aynı gün hızlı kargo hizmeti sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz özenle hazırlanmakta ve 12 ay boyunca garanti altındadır. Ayrıca kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz. Ücretsiz kargo hizmetimizle de müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Adidas Superstar "Beyaz" ayakkabılarınızı bizden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.
Hatice Gündoğdu - 20 Mart 2023

Bu ayakkabılar gerçek bir başarı! Hem rahatlar hem de tarzlarını seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Kesinlikle almalısınız!

İbrahim Korkmaz - 06 Şubat 2023

Şu ana kadar giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayağımı sıkmıyorlar ve adeta bir yastık gibi. Kargo da hızlı bir şekilde ulaştı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Funda Aslan - 09 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten harika! Hem şık duruyorlar hem de çok rahatlar. Kargo da beklediğimden daha hızlı geldi. Herkese öneririm.

Zeliha Yıldız - 29 Mayıs 2023

Bu ayakkabılar tam anlamıyla harikalar! Ayaklarıma kusursuz bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Satın almalısınız!

Deniz Şahin - 29 Temmuz 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat ve kargoları da çokızlı geldi.

Tarık Emre - 06 Mart 2021

Ayakkabılarımı bu mağazadan aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem tarzları hem de kaliteleri harika.

Arda Yeşil - 01 Mayıs 2021

Ayakkabı almaya karar verdiğimde bu mağazayı keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Ürünler kaliteli ve fiyatları oldukça uygun. Tekrar alışveriş yapacağım!

İpek Gündüz - 16 Şubat 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve ürünleri de kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre oldukça uygun. Teşekkür ederim!

Aslıhan Tekin - 04 Ağustos 2020

Çok memnun kaldım! Ürünler harika, müşteri hizmetleri de mükemmeldi. Teşekkür ederim!

Sepet