Black Sneakers

ADIDAS SUPERSTAR White Black

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1147 TL 1356 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
ADIDAS SUPERSTAR Beyaz / Siyah, Superstar kategorimizde bulunan bir üründür. Bu ayakkabılar klasik ve şık görünümüyle dikkat çekiyor. Kaliteli malzeme kullanımı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor ve aynı gün hızlı kargo ile ürünlerinizin size ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm ürünlerimiz 12 ay boyunca garanti altındadır ve özenle hazırlanmaktadır. 12 aya varan taksit seçeneklerimiz mevcut olup, ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Tarzınıza uyacak bu sneakerlar ile rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Ertan Kaya - 31 Mart 2023

Ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem çok güzel hem de inanılmaz rahatlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Selma Arslan - 27 Ocak 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve konforlu! Hem çok güzel görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Tavsiye ederim.

Nesrin Tokatlıoğlu - 13 Ocak 2022

Instagram'da denk geldiğim bu mağazadan ayakkabı siparişi verdim ve hiç pişman olmadım. Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da makul düzeyde. Teşekkürler!

Serdar Tekin - 14 Mart 2022

Mağaza gerçekten güvenilir ve ürünleri de çok kaliteli. Fiyatları da diğer sitelere göre çok uygun.

Mehmet Kocaman - 08 Haziran 2020

Mağazanın ürünleri gerçekten kaliteli ve fiyatları da oldukça uygun. Instagram'da denk geldim ve sipariş verdim, ürünlerim sorunsuz bir şekilde geldi.redi kart ile taksit seçeneği de sunmaları çok güzel bir detay. Kesinlikle tekrar alışveriş yapacağım!

Sepet