Black Sneakers

Nike Air Max 270 x Cactus Jack

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1548 TL 1757 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Nike Air Max 270 x Cactus Jack, sitemizde Nike 270 kategorisinde bulunan bir üründür. Bu siyah spor ayakkabı, müşterilerimizin estetik zevklerine hitap ederken aynı zamanda son teknoloji ile üretilmiştir. Biz, Black Sneakers ekibi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aynı gün hızlı kargo hizmeti sunuyoruz, böylece ürünlerimiz müşterilerimize daha çabuk ulaşıyor. Tüm ürünlerimiz 12 ay garantili ve özenle hazırlanmaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ile ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo hizmetimiz de mevcuttur. Hemen Nike Air Max 270 x Cactus Jack'i satın alın ve stiline hareket katın!
Selma Koca - 03 Temmuz 2023

Bu ayakkabılar benim için vazgeçilmezler arasında! Hem görünüşleri çok güzel hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Almalısınız!

Nihal Güler - 10 Mart 2023

Şu anda giydiğim en rahat ayakkabılar! Ayaklarımı sanki pamuklara basıyormuşum gibi hissettiriyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Almanızı tavsiye ederim!

İpek Kocaman - 22 Mayıs 2021

Sipariş verirken biraz endişelenmiştim, ancak ayakkabılar geldiğinde hepsi yerli yerindeydi. Harika bir alışveriş deneyimi yaşattınız!

Yasemin Şahin - 10 Aralık 2021

Instagram'da denk geldiğim bu mağaza beni şaşırttı! Ürünler gerçekten kaliteli ve fiyatları da uygun. Kredi kartıyla taksit yapma imkanı da cabası. İnanılmaz memnun kaldım.

Serap Bayraktar - 14 Eylül 2021

Bu mağaza gerçekten güvenilir bir yer. Ürünler sorunsuz bir şekilde teslim edildi ve kalitesi beni çok memnun etti. İhtiyacınız olan her şeyi buradan bulabilirsiniz!

İpek Işık - 28 Nisan 2019

Bu mağazayı Instagram'da gördüm ve daha önce de sipariş verdim. Ürünler güvenli ve problemsiz bir şekilde elime ulaştı. Ayakkabılar harika ve fiyatlar diğer sitelere göre çok uygun, kredi kartıyla taksit imkanı da var.

İrem Uysal - 23 Mayıs 2019

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve ürünleri de çok kaliteli. Fiyatları da çok uygun, tavsiye ederim.

Aslıhan Doğan - 23 Ocak 2021

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten muhteşem! Hem tarzları hem de kaliteleri beni çok memnun etti. Ayrıca müşteri hizmetleri de son derece ilgiliydi. Tavsiye ediyorum!

Sepet