Black Sneakers

CONVERSE RUN STAR HIKE HI

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1539 TL 1748 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Converse Run Star Hike Hi, size sitemizde sunulan Converse kategorisinde yer alan bir sneaker ürünüdür. Bu ürün, modern tasarımı ve özel yastıklama özellikleri ile yüksek performans ve rahatlık sunmak için tasarlanmıştır. Siyah rengi ve yüksek bileği ile dikkat çeken bu ürün, her tarza uyum sağlamak için kullanılabilir. Black Sneakers olarak, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve hızlı kargo ve 12 ay boyunca garanti gibi hizmetlerimizle sizlere kaliteli alışveriş deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Taksit seçenekleri, ücretsiz kargo ve özenle hazırlanan ürünlerimiz ile alışverişinizi kolaylaştırıyoruz.
Samet Kurt - 18 Nisan 2023

Ayakkabılar kesinlikle muhteşem! Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra görünüşleri de şahane. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Cemil Yıldız - 23 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten muazzam! Ayaklarımda bir masaj etkisi yaratıyorlar ve tarzlarını çok seviyorum. Kargo süreci de sorunsuzdu. Herkese öneririm!

Elif Arslan - 15 Nisan 2023

Ayakkabılar gerçekten harika ve kaliteli! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm.

Cemal Oğuz - 03 Mayıs 2023

Ayakkabılar benim için mükemmel bir keşif! Ayaklarımı hiç yormuyorlar ve gerçekten şık görünüyorlar. Kargo süreci de sorunsuzdu. Almanızı tavsiye ederim!

Deniz Yılmaz - 02 Mayıs 2021

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi Kesinlikle tavsiye ederim.

İlayda Öztürk - 17 Ocak 2022

Birkaç gün boyunca bu ayakkabıları giymeme rağmen hala son derece rahatlar. Kesinlikle tavsiye ederim!

Serkan Özkan - 13 Eylül 2021

Ayakkabıların kalitesi gerçekten çok yüksek. Şık tasarımları da cabası!

Ece Özmen - 18 Eylül 2022

Ayakkabılar gerçekten kaliteli ve rahat, kargolar da inanılmaz hızlı geldi.

Orhan Aydın - 06 Ekim 2021

Siparişim sorunsuz bir şekilde geldi ve ayakkabılar gerçekten harika. Hızlı kargo seçeneği sayesinde zamanında teslim aldım. Çok teşekkürler!

Sepet