Black Sneakers

CONVERSE RUN STAR MOTİON LOW

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1697 TL 1856 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Black Sneakers firması olarak, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Converse Run Star Motion Low, sitemizde bulunan ve satışa sunulan bir üründür. Bu ürünümüz, siyah renkte ve düşük model sneaker tarzındadır. Müşterilerimizin ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için aynı gün hızlı kargo hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, bütün ürünlerimiz 12 ay boyunca garantili olup, müşterilerimize güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktayız. Ürünlerimiz özenle hazırlanmakta ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Müşterilerimizin ödeme seçeneklerini esnek hale getirmek için kredi kartına 12 aya varan taksit avantajı sunuyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz için ücretsiz kargo hizmeti de sağlıyoruz. Black Sneakers olarak amacımız, müşterilerimize kaliteli ürünler sunarken aynı zamanda güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmaktır. Sitemizde bulunan Converse Run Star Motion Low gibi ürünlerimizi incelerken, dilediğiniz renk ve bedeni seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.
Ayşe Aydın - 20 Haziran 2023

Ayakkabılar kesinlikle muhteşem! Ayaklarımı rahat ettirmenin yanı sıra görünüşleri de şahane. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Satın almanızı şiddetle öneririm!

Halil Güneş - 17 Mart 2023

Bu ayakkabılar harika bir yatırım! Çok rahatlar ve her türlü kombinle uyum sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Herkese tavsiye ederim!

Sepet