Black Sneakers

CONVERSE RUN STAR HIKE HI White

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1585 TL 1794 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
CONVERSE RUN STAR HIKE HI White, Converse kategorisinde satılan bir üründür. Black Sneakers firması olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve aynı gün hızlı kargo yaparak ürünlerin müşterilere daha çabuk ulaşmasını sağlıyoruz. Bu ürünümüz de özenle hazırlanmış olup, 12 ay boyunca garantilidir. Müşterilerimize esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz, bu sayede kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo hizmetimiz mevcuttur. Yüksek kaliteye sahip olan CONVERSE RUN STAR HIKE HI White, şıklık ve konforu bir araya getiren bir seçenektir.
Ayşe Karaca - 09 Mayıs 2023

Ayakkabılar gerçekten göz alıcı ve rahat. İçlerinde yürüyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Kargo da çok hızlı geldi. Herkese öneririm!

Esra Ateş - 19 Şubat 2023

Bu ayakkabılar gerçekten benzersiz! Ayaklarıma rahatlık sunarken tarzımdan ödün vermemi sağlıyorlar. Kargo süreci de beklediğimden daha hızlıydı. Kesinlikle satın alın!

Gamze Yılmaz - 14 Haziran 2023

Ayakkabılar çok güzel ve konforlu! Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Osman Demirci - 22 Ocak 2023

Bu ayakkabıları aldığıma çok memnunum. Hem şık görünüyorlar hem de ayaklarımı hiç yormuyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Sepet