Black Sneakers

CONVERSE RUN STAR MOTION

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
  • Stokta
1619 TL 1828 TL
Adet
Hata! Lütfen ayakkabı numarasını seçiniz.
Numara
Ek Ürün
Diğer Renkler
Converse Run Star Motion, siyah renkli sneaker tasarımı ile dikkat çekiyor. Özgün tasarımı sayesinde bir adım öne çıkan bu ayakkabı, konforlu ve şık bir kullanım sunuyor. Yüksek tabanı ve dayanıklı malzemesi ile günlük kullanımda rahatlığı yanı sıra ayakkabının uzun soluklu olmasını sağlıyor. Herhangi bir tasarımı tamamlayabilecek bu ayakkabı, kişisel tarzınızı yansıtarak sizi farklı kılacak. Black Sneakers olarak biz, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ürünlerimiz özenle hazırlanarak, aynı gün hızlı kargo ile müşterilerimize ulaşıyor. 12 ay boyunca garantili ürünlerimiz, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
Adem Durak - 29 Nisan 2023

Bu ayakkabılar benim için tam bir keşif! Hem şık duruyorlar hem de ayaklarıma inanılmaz rahatlık sağlıyorlar. Kargo süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle satın alın.

Mustafa Öztürk - 15 Ocak 2023

Ayakkabılar mükemmel bir seçim! Ayaklarıma mükemmel bir uyum sağlıyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo süreci de inanılmaz hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Ayten Taşkın - 06 Mart 2023

Ayakkabılar hem şık hem de kaliteli. Ayaklarıma mükemmel uyuyorlar ve gerçekten rahatlar. Kargo da beklentilerimin üzerinde hızlı geldi. Kesinlikle alın!

Melis Özdemir - 31 Mayıs 2021

Ayakkabılar çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler! . Ayakkabılar gerçekten çok güzel ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gizem Yldırım - 15 Şubat 2021

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Gizem Özkan - 20 Haziran 2021

Bu siteyi arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. Ayakkabılar çok rahat veiteli. Kargoları da çok hızlı geldi.

Zeynep Öztürk - 12 Eylül 2022

Ayakkabılar gerçekten çok rahat ve kaliteli malzemelerden yapılmış. Kargoları da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Deniz Yılmaz - 20 Haziran 2021

Ayakkabılar gerçekten çok hafif ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

İpek Kaya - 21 Mayıs 2022

Ayakkabılar çok şık ve rahat. Kargo da çok hızlı geldi. Teşekkürler!

Efe Toprak - 19 Şubat 2021

Ayakkabı alışverişi yapmak için bu mağazayı tercih ettim ve doğru karar verdiğimi gördüm. Ürünler harika ve fiyatları da oldukça uygun. Sipariş süreci sorunsuzdu.

Berrin Altınok - 29 Ocak 2022

Bu mağaza gerçekten güvenilir ve kaliteli ürünler sunuyor. Ayakkabılarımı hızlı bir şekilde teslim aldım ve çok memnun kaldım. Teşekkür ederim!

Şafak Aydın - 06 Mart 2022

Bu mağazadan aldığım ayakkabılar gerçekten beklentilerimi aştı. Hem tarzları hem de kaliteleri mükemmel. Sipariş süreci sorunsuzdu ve kısa sürede teslim edildi. Tavsiye ederim!

Seda Özkan - 07 Mayıs 2023

Kışın soğukta bile ayağımı sıcak tutan botlarınız gerçekten harika. Ortalama bir kalitedeki botu üstün performansla tamamlıyor.

Sepet